Fifejdy.cz Internet a VoIP
Fifejdy.cz Internet a VoIP

 

 

Fifejdy.cz -  připojíme Vás po celé Moravě, těšíme se na novou technologii

 

Nesem Vám noviny, poslouchejte …
V tomto roce 2019 bude naše společnost Fifejdy.cz s.r.o. technologicky ještě vyspělejší, a hlavně budeme Vám k dispozici i na dalších místech celé Moravy.

 

Jak je to možné?

Naše internetová síť i společnost se spojila s dalšími lokálními poskytovateli internetu na Moravě, aby společně vytvořili silnou značku s tou nejmodernější technologii velkých hráčů. Přitom si chceme i nadále udržet svou místní, sousedskou přívětivost a dostupnost, jak jste byli dosud u nás zvyklí.

 

Naše filozofie se nemění, ale v budoucnu budeme pracovat pod novou značkou Libli.
Společnosti regionálního a místního charakteru nemají takové rozpočty do rozvíjení svých služeb jako velcí, nadnárodní operátoři. Tuto slabinu chceme odstranit právě spoluprací a provázáním s ostatními vybranými partnery, poskytovateli internetu. Tak vznikla značka Libli, ke které se nyní hlásíme.

 

Libli vyjadřuje LIdskost a BLÍzkost, kterou k vám zákazníkům cítíme.

Libli se bude stávat postupně naší součástí. Díky této značce k vám budeme moci přivést technologii schopnou zkvalitnit a zrychlit internetové připojení ve vaší lokalitě. Věříme, že místní firma zná svého zákazníka osobně a nejlépe. Jsme v dosahu, a pokud s námi budete potřebovat cokoliv řešit, můžete nás osobně kontaktovat. Stále nás najdete ve Vratimově.

 

Můžete nás vídat v nových autech značky Libli.

Už nyní nás můžete na cestách vídat v autech se značkou Libli, ke které se připojujeme a o které budete více a více slyšet.

 

 

Náš internet v dosahu dalších koutů celé Moravy.

Díky spolupráci s ostatními operátory pod značkou Libli, Vás budeme moci připojit i na jiných místech a v různých městech a obcích Moravy. Například, pokud byste se rozhodli odstěhovat nebo koupit chatu třeba v kraji vína na Jižní Moravě, připojíme vás i tam.

 

Žijeme tu s vámi a jsme tu pro vás.

Pokud Vás napadnou nějaké dotazy, nebojte se nás přímo zeptat. Pokud budeme znát odpověď, rádi odpovíme a můžete se tak usmát a mávnout rukou nad „zaručenými zprávami“, které prý o nás kolují.

 

Pokud jste zvědaví a chcete se více dozvědět o Libli, už nyní můžete sledovat facebook libli, kde Vás chceme průběžně informovat o síti a světě značky Libli.

 

Těšíme se nejen na vás, ale také na vzájemnou spolupráci v barevnějším a technologicky vyspělejším kabátě.

Věříme, že si společně budeme moci říct, že to má smysl a že se nám to Libli!

 

Zdraví Vás tým Fifejdy.cz