Fifejdy.cz Internet a VoIP

Aktuality

 

 

 

Předpovídáme cenovou níži. Náš internet N+ teď můžete mít se slevou napořád. Navíc bez závazku a ještě s Nordic TV na měsíc zdarma! 

Pro nové zákazníky máme nyní trvalou slevu 50 nebo 100 Kč měsíčně na internet (podle zvoleného tarifu) a k tomu Nordic TV na měsíc zdarma. Pokud si pořídíte obě služby, dostanete navíc další slevu 50 Kč měsíčně napořád. Akce platí do 31. 10. 2021.


 

 

Uzavření pobočky

 

Uzavřeli jsme pobočku, ale vaše požadavky umíme vyřešit přímo po telefonu nebo online. Zkuste to. Stačí nás kontaktovat na našem telefonním čísle nebo e-mailu. 

 

Změny v zákoně o elektronických komunikacích

 

Jaké zásadní změny přináší novela zákona o elektronických komunikacích?


Zjednoduší se přenos telefonních čísel mezi poskytovateli a také se změní podmínky finančního vypořádání, pokud předčasně ukončíte smlouvu na dobu určitou.


Od kdy tyto změny platí?


Tyto změny vstoupí v účinnost 1.4.2020.


Jak se mění přenos telefonních čísel?


Od 1.4.2020 se zkracuje proces přenosu telefonního čísla a také již nemusíte podávat výpověď u stávajícího poskytovatele, pouze podáte žádost o přenos čísla u poskytovatele nového. Žádost musí obsahovat přenášené telefonní číslo a OKU (tzv. ověřovací kód účastníka).


Co je ověřovací kód účastníka (OKU)?


OKU je vydáván poskytovatelem ke každému telefonnímu číslu při uzavření smlouvy. OKU obsahuje identifikaci stávajícího poskytovatele a při žádosti o přenos čísla je využit k autorizaci přenosu čísla od stávajícího poskytovatele k novému.


Kde najdu OKU?


Pro účastnické smlouvy uzavřené před 1.4.2020 Vám bude OKU zaslán v SMS nebo sdělen prostřednictvím samoosluhy, případně jiným způsobem, který jste si s námi pro komunikaci sjednali. Pro účastnické smlouvy uzavřené po 1.4.2020 je OKU součástí smlouvy.


Jak dlouho bude přenesení telefonního čísla trvat?


Nový poskytovatel má 1 pracovní den na zpracování žádosti o přenos čísla a předání této žádosti opouštěnému (stávajícímu) poskytovateli. Následně mají poskytovatelé dva pracovní dny na technické zajištění procesu přenosu čísla. Fakticky to znamená, že pokud o přenos požádáte v pondělí, již ve čtvrtek budete plně fungovat u svého nového poskytovatele. Termín přenosu čísla lze na žádost zákazníka naplánovat i na jiný pracovní den po zákonném termínu.


Co se stane, když předčasně ukončím smlouvu na dobu určitou?


Změna přichází také ve výši finanční náhrady, kterou po Vás můžeme chtít v situaci, kdy jako spotřebitel či fyzická podnikající osoba ukončíte předčasně smlouvu na dobu určitou. Pokud takovou smlouvu ukončíte do 3 měsíců od uzavření, můžeme po Vás požadovat 5 % z měsíčních paušálů zbývajících do konce sjednané doby trvání smlouvy. Pokud takovouto smlouvu ukončíte později než po 3 měsících od uzavření, nebudeme po Vás žádnou úhradu požadovat.

Veškeré další informace naleznete ve Všeobecných obchodních podmínkách a Obchodních podmínkách přenesení telefonního čísla.


Stáváme se součástí ještě větší rodiny Nordic Telecom

 

Možná jste si všimli, že jsme se začali hlásit ke značce LIBLI, která spojuje regionální poskytovatele internetu. LIBLI a všechny propojené společnosti se nyní staly součástí ještě větší rodiny Nordic Telecom. Mimochodem, Nordic Telecom je navzdory „severskému“ názvu český poskytovatel internetu. Náš směr ale zůstává stejný – přinášet k nám do regionu nejmodernější technologie a zůstat vám nablízku tak, jak jste byli dosud zvyklí.


Proč se spojujeme?


Lokální společnosti nemají takové rozpočty na rozvíjení svých služeb jako nadnárodní operátoři. Tuto slabinu chceme odstranit právě provázáním s ostatními poskytovateli internetu.


Zrychlíme internet


Díky spojení se společností Nordic Telecom do našeho regionu přivedeme síť páté generace (5G), která výrazně zrychlí a zkvalitní bezdrátové připojení.


Rozšiřujme pokrytí


Protože spolupracujeme s dalšími operátory, budeme vás moci připojit v jiných regionech. Pokud byste se rozhodli odstěhovat nebo koupit chatu třeba na jižní Moravě, připojíme vás i tam.


Žijeme tu s vámi a jsme tu pro vás


Věříme, že místní firma zná svého zákazníka nejlépe. Jsme v dosahu, a pokud s námi budete potřebovat cokoliv řešit, můžete nás navštívit na pobočce. Nikam se nestěhujeme, stále nás najdete ve Vratimově.


Vaše

FIFEJDY